ADC12QS065CISQ
Tuote-esittely
Osa numero: ADC12QS065CISQ
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC ADC 12BIT QUAD LVDS 60WQFN
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
ADC12QS065CISQ: n tekniset tiedot
Osa numero ADC12QS065CISQ Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 12BIT QUAD LVDS 60WQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5443 pcs Tietolomake
Jännite - Supply, Digital 2.4 V ~ 3.6 V Jännite - Supply, Analog 3 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 60-WQFN (9x9) Sarja -
Näytteenottotaajuus (Per Second) 65M Viite Tyyppi External, Internal
Suhde - S / H: ADC 1:1 Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 60-WFQFN Exposed Pad Muut nimet ADC12QS065CISQCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 4
Lukumäärä Bits 12 A / D-muuntimien määrä 4