ADC14C080CISQ/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ADC14C080CISQ/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus ADC 14BIT 65/80MSPS 32WQFN
lomakkeissa:
  • Viesti
ADC14C080CISQ/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero ADC14C080CISQ/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus ADC 14BIT 65/80MSPS 32WQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3222 pcs Tietolomake
Jännite - Supply, Digital 2.4 V ~ 3.6 V Jännite - Supply, Analog 2.7 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 32-WQFN (5x5) Sarja -
Näytteenottotaajuus (Per Second) 80M Viite Tyyppi External, Internal
Suhde - S / H: ADC 1:1 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 32-WFQFN Exposed Pad Muut nimet ADC14C080CISQ
ADC14C080CISQ-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 1
Lukumäärä Bits 14 A / D-muuntimien määrä 1