ADC14C105CISQE
Tuote-esittely
Osa numero: ADC14C105CISQE
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC ADC 14BIT 105MSPS 32WQFN
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
ADC14C105CISQE: n tekniset tiedot
Osa numero ADC14C105CISQE Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 14BIT 105MSPS 32WQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6916 pcs Tietolomake
Jännite - Supply, Digital 2.4 V ~ 3.6 V Jännite - Supply, Analog 2.7 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 32-WQFN (5x5) Sarja -
Näytteenottotaajuus (Per Second) 105M Viite Tyyppi External, Internal
Suhde - S / H: ADC 1:1 Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 32-WFQFN Exposed Pad Muut nimet ADC14C105CISQECT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 1
Lukumäärä Bits 14 A / D-muuntimien määrä 1