LFC789D25CPWG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LFC789D25CPWG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LNR REG CTRLR 2OUT 8TSSOP
lomakkeissa:
  • Viesti
LFC789D25CPWG4: n tekniset tiedot
Osa numero LFC789D25CPWG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC LNR REG CTRLR 2OUT 8TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5060 pcs Tietolomake
Jännite - Input 9 V ~ 16 V Tyyppi Positive Fixed and Adjustable
Toimittaja Device Package 8-TSSOP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Regulator Controller IC Positive Fixed and Adjustable 2 Output 8-TSSOP Nykyinen - Supply 2.5mA