LFC789D25CPWRE4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LFC789D25CPWRE4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LNR REG CTRLR 2OUT 8TSSOP
lomakkeissa:
  • Viesti
LFC789D25CPWRE4: n tekniset tiedot
Osa numero LFC789D25CPWRE4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC LNR REG CTRLR 2OUT 8TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6308 pcs Tietolomake
Jännite - Input 9 V ~ 16 V Tyyppi Positive Fixed and Adjustable
Toimittaja Device Package 8-TSSOP Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Regulator Controller IC Positive Fixed and Adjustable 2 Output 8-TSSOP Nykyinen - Supply 2.5mA
Perusosan osanumero LFC789D25
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LFCB0002X
LFCB0002X
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: SWITCH CONTACT BLOCK N.C. 10A 60
Varastossa: 4458 pcs
ladata: LFCB0002X.pdf
RFQ
LFC789D25CPWG4
LFC789D25CPWG4
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC LNR REG CTRLR 2OUT 8TSSOP
Varastossa: 5060 pcs
ladata:
RFQ
LFCL-UHJ-T
LFCL-UHJ-T
Kuvaus: ACS 250V CABLE LIMITER 350 CU 50
Varastossa: 310 pcs
ladata: LFCL-UHJ-T.pdf
Kuvaus: SWITCH CONTACT BLOCK N.O. 10A 60
ladata: LFCB0001X.pdf
LFC789D25CPW
LFC789D25CPW
valmistajat: N/A
ladata:
LFC789D25CPWRG4
LFC789D25CPWRG4
LFC789D25CPWR
LFC789D25CPWR
LFC789D25CDE4
LFC789D25CDE4
Kuvaus: IC LNR REG CTRLR 2OUT 8SOIC
LFCL-UHA
LFCL-UHA
Kuvaus: ACS 250V CABLE LIMITER 2/0 AWG C
Varastossa: 556 pcs
ladata: LFCL-UHA.pdf
LFC789D25CDR
LFC789D25CDR
LFCL-UHJ-M
LFCL-UHJ-M
Kuvaus: ACS 250V CABLE LIMITER 3/0 CU 25
Varastossa: 288 pcs
ladata: LFCL-UHJ-M.pdf
LFC789D25CPWE4
LFC789D25CPWE4
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna