LM1117MPX-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM1117MPX-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LM1117MPX-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM1117MPX-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 81056 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.2V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package SOT-223-4 Sarja LM1117-3.3
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM1117MPX-3.3
*LM1117MPX-3.3/NOPB
LM1117MPX-3.3/NOPBCT
LM1117MPX-3.3CT-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA SOT-223-4 Nykyinen - Supply (Max) 10mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5mA Nykyinen - Tuotos 800mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero LM1117
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM1117MPX-5.0/NOPB
LM1117MPX-5.0/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 5V 800MA SOT223-4
Varastossa: 88749 pcs
ladata:
RFQ
LM1117MP-3.3/NOPB
LM1117MP-3.3/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT223
Varastossa: 85635 pcs
ladata:
RFQ
LM1117MPX-3.3
LM1117MPX-3.3
Kuvaus: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4