LM140LAH-12
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM140LAH-12
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LM140LAH-12: n tekniset tiedot
Osa numero LM140LAH-12 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6911 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 2V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package TO-39-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-205AD, TO-39-3 Metal Can PSRR 72dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-41163
LM140LAH-12-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-39-3 Nykyinen - Supply (Max) 4.5mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 3mA Nykyinen - Tuotos 100mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero LM140
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM140K-5.0/NOPB
LM140K-5.0/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 5V 1A TO3-2
Varastossa: 1965 pcs
ladata:
RFQ
LM140LAH-12/NOPB
LM140LAH-12/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3