LM140LAH-15
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM140LAH-15
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA TO39-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LM140LAH-15: n tekniset tiedot
Osa numero LM140LAH-15 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA TO39-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5115 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 2V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package TO-39-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-205AD, TO-39-3 Metal Can PSRR 72dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-41164
LM140LAH-15-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-39-3 Nykyinen - Supply (Max) 4.5mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 3mA Nykyinen - Tuotos 100mA