LM2852Y-1.8EVAL
Tuote-esittely
Osa numero: LM2852Y-1.8EVAL
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus BOARD EVAL LM2852Y-1.8
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LM2852Y-1.8EVAL: n tekniset tiedot
Osa numero LM2852Y-1.8EVAL Valmistaja N/A
Kuvaus BOARD EVAL LM2852Y-1.8 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 1869 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 1.8V Jännite - Input 2.85 V ~ 5.5 V
Hyödynnetään IC / Part LM2852 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet 296-49198
LM2852Y-1.8EVAL-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching 500kHz
Yksityiskohtainen kuvaus LM2852 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 2A