LM2852Y-2.5EVAL
Tuote-esittely
Osa numero: LM2852Y-2.5EVAL
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus BOARD EVAL LM2852Y-2.5
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LM2852Y-2.5EVAL: n tekniset tiedot
Osa numero LM2852Y-2.5EVAL Valmistaja N/A
Kuvaus BOARD EVAL LM2852Y-2.5 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 1669 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 2.5V Jännite - Input 2.85 V ~ 5.5 V
Hyödynnetään IC / Part LM2852 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Päätarkoitus DC/DC, Step Down Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
Taajuus - Switching 500kHz Yksityiskohtainen kuvaus LM2852 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nykyinen - Tuotos 2A Board Type Fully Populated