LM2852YMXAX-0.8/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM2852YMXAX-0.8/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 0.8V 2A SYNC 14TSSOP
lomakkeissa:
  • Viesti
LM2852YMXAX-0.8/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM2852YMXAX-0.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 0.8V 2A SYNC 14TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4838 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 0.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 2.85V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 14-HTSSOP Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 500kHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 0.8V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Nykyinen - Tuotos 2A Perusosan osanumero LM2852