LM2852YMXAX-1.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM2852YMXAX-1.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 1.3V 2A SYNC 14TSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LM2852YMXAX-1.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM2852YMXAX-1.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 1.3V 2A SYNC 14TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28583 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 2.85V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 14-HTSSOP Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-43044-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 500kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.3V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Nykyinen - Tuotos 2A