LM2937ES-10/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM2937ES-10/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 10V 500MA DDPAK
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Viesti
LM2937ES-10/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM2937ES-10/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 10V 500MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41976 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1V @ 50mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 10V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 26V
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM2937ES-10/NOPB
LM2937ES10NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 500mA DDPAK/TO-263-3 Nykyinen - Supply (Max) 20mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2mA Nykyinen - Tuotos 500mA