LM2937ES-2.5/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM2937ES-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.5V 500MA DDPAK
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Viesti
LM2937ES-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM2937ES-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 500MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53270 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1V @ 50mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 26V
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM2937ES-2.5/NOPB
LM2937ES25NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA DDPAK/TO-263-3 Nykyinen - Supply (Max) 1.25A
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2mA Nykyinen - Tuotos 500mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero LM2937
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM2937ES-2.5
LM2937ES-2.5
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN 2.5V 500MA DDPAK