LM340LAZ-15
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM340LAZ-15
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
lomakkeissa:
  • Viesti
LM340LAZ-15: n tekniset tiedot
Osa numero LM340LAZ-15 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5445 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 2V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Short Circuit Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 70dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM340LAZ-15 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-92-3 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 6mA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot -