LM340S-12/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM340S-12/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 12V 1A DDPAK/TO263-3
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Viesti
LM340S-12/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM340S-12/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 12V 1A DDPAK/TO263-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52816 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 2V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V