LM3500TLX-16/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM3500TLX-16/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD
lomakkeissa:
  • Viesti
LM3500TLX-16/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM3500TLX-16/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2946 pcs Tietolomake
Jännite (min) 2.7V Jännitesyöttö (maksimi) 7V
Voltage - lähtö 16V Tyyppi DC DC Regulator
topologia Step-Up (Boost) Toimittaja Device Package 8-uSMD
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-WFBGA Muut nimet LM3500TLX-16
LM3500TLX-16-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen kytkin (s) Yes
Taajuus 1MHz himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 400mA (Switch) 8-uSMD Nykyinen - Tuotos / kanava 400mA (Switch)