LM3501TLX-21/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM3501TLX-21/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD
lomakkeissa:
  • Viesti
LM3501TLX-21/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM3501TLX-21/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4822 pcs Tietolomake
Jännite (min) 2.7V Jännitesyöttö (maksimi) 7V
Voltage - lähtö 21V Tyyppi DC DC Regulator
topologia Step-Up (Boost) Toimittaja Device Package 8-uSMD
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-WFBGA Muut nimet LM3501TLX-21
LM3501TLX-21-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen kytkin (s) Yes
Taajuus 1MHz himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 640mA (Switch) 8-uSMD Nykyinen - Tuotos / kanava 640mA (Switch)