LM3670MFX-1.875
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM3670MFX-1.875
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM3670MFX-1.875: n tekniset tiedot
Osa numero LM3670MFX-1.875 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5528 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.875V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 2.5V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 1MHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.875V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753
Nykyinen - Tuotos 350mA Perusosan osanumero LM3670
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM3670MFX-1.875/NOPB
LM3670MFX-1.875/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23
Varastossa: 5208 pcs
ladata:
RFQ
LM3670MFX-1.8
LM3670MFX-1.8
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC SOT23