LM3671LC-1.2/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM3671LC-1.2/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6USON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LM3671LC-1.2/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM3671LC-1.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6USON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62290 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 2.7V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 6-USON (2x2) Sarja -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 6-UFDFN
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM3671LC-1.2/NOPB
LM3671LC-1.2/NOPBCT
LM3671LC-1.2CT
LM3671LC-1.2CT-ND
LM3671LC12NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 600mA 6-UFDFN Nykyinen - Tuotos 600mA
Perusosan osanumero LM3671
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM3671LC-1.8
LM3671LC-1.8
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 6USON
Varastossa: 4760 pcs
ladata:
RFQ
LM3671LC-1.6
LM3671LC-1.6
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG BUCK 1.6V 0.6A SYNC 6USON
Varastossa: 4119 pcs
ladata:
RFQ
LM3671LC-1.2
LM3671LC-1.2
Kuvaus: IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6USON