LM3671MF-2.5/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM3671MF-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 2.5V 0.6A SYNC SOT23
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LM3671MF-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM3671MF-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 2.5V 0.6A SYNC SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 73387 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 2.7V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM3671MF-2.5/NOPB
LM3671MF-2.5/NOPBCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Nykyinen - Tuotos 600mA
Perusosan osanumero LM3671
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM3671MF-2.8/NOPB
LM3671MF-2.8/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG BUCK 2.8V 0.6A SYNC SOT23
Varastossa: 66562 pcs
ladata:
RFQ
LM3671MF-3.3
LM3671MF-3.3
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC SOT23
Varastossa: 3790 pcs
ladata:
RFQ
LM3671MF-2.5
LM3671MF-2.5
Kuvaus: IC REG BUCK 2.5V 0.6A SYNC SOT23