LM3671MF-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM3671MF-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC SOT23
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LM3671MF-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM3671MF-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59823 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 2.7V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LM3671MF-3.3/NOPB
LM3671MF-3.3/NOPBCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Nykyinen - Tuotos 600mA