LM3710XKMMX-463
Tuote-esittely
Osa numero: LM3710XKMMX-463
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MPU SUPERVISOR 10-MSOP
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM3710XKMMX-463: n tekniset tiedot
Osa numero LM3710XKMMX-463 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MPU SUPERVISOR 10-MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3107 pcs Tietolomake
Jännite - Kynnys 4.63V Tyyppi Simple Reset/Power-On Reset
Toimittaja Device Package 10-VSSOP Sarja -
Nollaa aikakatkaisu 20 ms Minimum asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
ulostulo Push-Pull, Totem Pole Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TJ)