LM3710XQMM-308
Tuote-esittely
Osa numero: LM3710XQMM-308
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MPU SUPERVISORY CIRC 10MSOP
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LM3710XQMM-308: n tekniset tiedot
Osa numero LM3710XQMM-308 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MPU SUPERVISORY CIRC 10MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 50221 pcs Tietolomake
Jännite - Kynnys 3.08V Tyyppi Simple Reset/Power-On Reset
Toimittaja Device Package 10-VSSOP Sarja -
Nollaa aikakatkaisu 140 ms Minimum asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
ulostulo Push-Pull, Totem Pole Muut nimet LM3710XQMM-308TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TJ) Lukumäärä Jännitteet valvoman 1