LM4030AMFX-2.5/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM4030AMFX-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LM4030AMFX-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM4030AMFX-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41512 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.05% lämpötila kerroin 20ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet LM4030AMFX-2.5
LM4030AMFX-2.5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz - Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 105µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.05% 30mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 30mA