LM4030AMFX4.096/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM4030AMFX4.096/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 4.096V SOT23
lomakkeissa:
  • Viesti
LM4030AMFX4.096/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM4030AMFX4.096/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 4.096V SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4431 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 4.096V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.05% lämpötila kerroin 20ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet LM4030AMFX4.096
LM4030AMFX4.096-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz - Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 165µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.05% 30mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 30mA