LM4040A25IDBZTG4
Tuote-esittely
Osa numero: LM4040A25IDBZTG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
LM4040A25IDBZTG4: n tekniset tiedot
Osa numero LM4040A25IDBZTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39341 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin 100ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 lähtö Tyyppi Fixed
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 35µVrms
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3 Nykyinen - Supply -
Nykyinen - Tuotos 15mA Nykyinen - Cathode 80µA