LM4040A25IDCKR
Tuote-esittely
Osa numero: LM4040A25IDCKR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SC70
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LM4040A25IDCKR: n tekniset tiedot
Osa numero LM4040A25IDCKR Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38180 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin 100ppm/°C
Toimittaja Device Package SC-70-5 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet 296-20860-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 35µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SC-70-5
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 15mA