LM4120AIM5-4.1
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM4120AIM5-4.1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LM4120AIM5-4.1: n tekniset tiedot
Osa numero LM4120AIM5-4.1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 80553 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 4.096V Jännite - Input 2 V ~ 12 V
Toleranssi ±0.2% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Viite Tyyppi Series Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet LM4120AIM5-4.1TR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 36µVp-p Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 20µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.2% 5mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply 275µA Nykyinen - Tuotos 5mA
Perusosan osanumero LM4120
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM4120AIM5-4.1/NOPB
LM4120AIM5-4.1/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5