LM4120AIM5X-2.0
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM4120AIM5X-2.0
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 2.048V SOT23-5
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM4120AIM5X-2.0: n tekniset tiedot
Osa numero LM4120AIM5X-2.0 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 2.048V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4496 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.048V Jännite - Input 2 V ~ 12 V
Toleranssi ±0.2% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Viite Tyyppi Series Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet LM4120AIM5X-2.0TR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 36µVp-p Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 20µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.2% 5mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply 275µA Nykyinen - Tuotos 5mA