LM4120IM5-1.8
Tuote-esittely
Osa numero: LM4120IM5-1.8
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
  • Viesti
LM4120IM5-1.8: n tekniset tiedot
Osa numero LM4120IM5-1.8 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4157 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Jännite - Input 2 V ~ 12 V
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Muut nimet LM4120IM5-1.8TR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 36µVp-p Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 20µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply 275µA Nykyinen - Tuotos 5mA