LM4120AIM5X-3.3
Tuote-esittely
Osa numero: LM4120AIM5X-3.3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
  • Viesti
LM4120AIM5X-3.3: n tekniset tiedot
Osa numero LM4120AIM5X-3.3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3927 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Jännite - Input 2 V ~ 12 V
Toleranssi ±0.2% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 36µVp-p
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 20µVp-p Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.2% 5mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply 275µA
Nykyinen - Tuotos 5mA Perusosan osanumero LM4120