LM4130EIM5X-2.5
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM4130EIM5X-2.5
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
lomakkeissa:
  • Viesti
LM4130EIM5X-2.5: n tekniset tiedot
Osa numero LM4130EIM5X-2.5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6994 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input 2.9 V ~ 6 V
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin 30ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Viite Tyyppi Series Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet *LM4130EIM5X-2.5 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz - Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 150µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.5% 20mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply 90µA Nykyinen - Tuotos 20mA