LM4132AMF-2.5/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM4132AMF-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LM4132AMF-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM4132AMF-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51188 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input 2.9 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±0.05% lämpötila kerroin 20ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Viite Tyyppi Series Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet LM4132AMF-2.5/NOPBTR
LM4132AMF-2.5TR
LM4132AMF-2.5TR-ND
LM4132AMF25NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Melu - 10 Hz - 10 kHz - Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 240µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Series Voltage Reference IC ±0.05% 20mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply 100µA Nykyinen - Tuotos 20mA