LM4132CQ1MFR3.3
Tuote-esittely
Osa numero: LM4132CQ1MFR3.3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus PRECISION LOW DROPOUT VOLTAGE RE
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LM4132CQ1MFR3.3: n tekniset tiedot
Osa numero LM4132CQ1MFR3.3 Valmistaja N/A
Kuvaus PRECISION LOW DROPOUT VOLTAGE RE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 81792 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Jännite - Input 3.7 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±0.2% lämpötila kerroin 20ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja Automotive, AEC-Q100
Viite Tyyppi Series Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Melu - 10 Hz - 10 kHz -
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 310µVp-p Asennustyyppi Surface Mount
Nykyinen - Supply 100µA Nykyinen - Tuotos 20mA