LM4132CQ1MFT2.5
Tuote-esittely
Osa numero: LM4132CQ1MFT2.5
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus PRECISION LOW DROPOUT VOLTAGE RE
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
LM4132CQ1MFT2.5: n tekniset tiedot
Osa numero LM4132CQ1MFT2.5 Valmistaja N/A
Kuvaus PRECISION LOW DROPOUT VOLTAGE RE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31134 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input 2.9 V ~ 5.5 V
Toleranssi ±0.2% lämpötila kerroin 20ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja Automotive, AEC-Q100
Viite Tyyppi Series Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet 296-48574-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Melu - 10 Hz - 10 kHz - Melu - 0,1 Hz - 10 Hz 240µVp-p
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Supply 100µA Nykyinen - Tuotos 20mA