LMS1585ACT-3.3/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LMS1585ACT-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Viesti
LMS1585ACT-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMS1585ACT-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34925 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.4V @ 5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 13V
Toimittaja Device Package TO-220-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LMS1585ACT-3.3/NOPB
LMS1585ACT33NOPB
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-220-3 Nykyinen - Supply (Max) 13mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 7mA Nykyinen - Tuotos 5A