LMS1585AIS-3.3
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LMS1585AIS-3.3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 3.3V 5A DDPAK/TO263-3
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LMS1585AIS-3.3: n tekniset tiedot
Osa numero LMS1585AIS-3.3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 5A DDPAK/TO263-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3731 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.4V @ 5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 13V
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A DDPAK/TO-263-3
Nykyinen - Supply (Max) 13mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 7mA
Nykyinen - Tuotos 5A Ohjaustoiminnot -