LMZ12002EVAL/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LMZ12002EVAL/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus EVAL BOARD FOR LMZ12002
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LMZ12002EVAL/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMZ12002EVAL/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus EVAL BOARD FOR LMZ12002 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 3888 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 1.8V Jännite - Input 4.5 V ~ 20 V
Hyödynnetään IC / Part LMZ12002 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet LMZ12002EVALNOPB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching Up to 1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus LMZ12002 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 2A