LMZ12002EXTEVAL/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LMZ12002EXTEVAL/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus BOARD EVAL LMZ12002EXT
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LMZ12002EXTEVAL/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMZ12002EXTEVAL/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus BOARD EVAL LMZ12002EXT Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 2040 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 1.8V Jännite - Input 4.5 V ~ 20 V
Hyödynnetään IC / Part LMZ12002EXT Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet LMZ12002EXTEVALNOPB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching Up to 1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus LMZ12002EXT SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 2A