LMZ14202EVAL/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LMZ14202EVAL/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus EVAL BOARD FOR LMZ14202
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LMZ14202EVAL/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMZ14202EVAL/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus EVAL BOARD FOR LMZ14202 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 4065 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 3.3V Jännite - Input 6 V ~ 42 V
Hyödynnetään IC / Part LMZ14202 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet LMZ14202EVALNOPB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching Up to 1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus LMZ14202 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 2A