LMZ14202HEVAL/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LMZ14202HEVAL/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus BOARD EVALUATION LMZ14202
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
  • Viesti
LMZ14202HEVAL/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMZ14202HEVAL/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus BOARD EVALUATION LMZ14202 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 3769 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 12V Jännite - Input 15 V ~ 42 V
Hyödynnetään IC / Part LMZ14202H Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet LMZ14202HEVALNOPB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching 400kHz
Yksityiskohtainen kuvaus LMZ14202H SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 2A