LMZ22003EVAL/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LMZ22003EVAL/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus BOARD EVAL PWR MOD LMZ22003
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LMZ22003EVAL/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMZ22003EVAL/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus BOARD EVAL PWR MOD LMZ22003 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 3189 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 3.3V Jännite - Input 6 V ~ 20 V
Hyödynnetään IC / Part LMZ22003 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologia Buck
Lähdöt ja tyyppi 1, Non-Isolated Muut nimet 296-49785
LMZ22003EVAL/NOPB-ND
LMZ22003EVALNOPB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Päätarkoitus DC/DC, Step Down
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus - Switching 812kHz
Yksityiskohtainen kuvaus LMZ22003 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 3A