LMZ22003TZ/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LMZ22003TZ/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 0.8-6V 3A
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Viesti
LMZ22003TZ/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LMZ22003TZ/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus DC DC CONVERTER 0.8-6V 3A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10526 pcs Tietolomake
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 0.8 ~ 6 V Jännite - tulo (Min) 6V
Jännite - tulo (Max) 20V Tyyppi Non-Isolated PoL Module
Koko / Dimension 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Sarja SIMPLE SWITCHER®
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-PMOD-7, Power Module
Muut nimet LMZ22003TZNOPB Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet UVLO tehokkuus 92%
Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 3A 6V - 20V Input Nykyinen - Output (Max) 3A