LP2952IMX-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP2952IMX-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
LP2952IMX-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP2952IMX-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2761 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.8V @ 250mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.23V (3.3V)
Voltage - lähtö (Max) 29V Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package 16-SOIC Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
lähtö Tyyppi Adjustable (Fixed) Output Configuration Positive
Muut nimet *LP2952IMX-3.3/NOPB Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.23 V ~ 29 V 250mA 16-SOIC Nykyinen - Supply (Max) 33mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 170µA Nykyinen - Tuotos 250mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP2952
Liittyvät tuotteet
LP2952IM
LP2952IM
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC