LP2952IN-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP2952IN-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 250MA 14DIP
lomakkeissa:
  • Viesti
LP2952IN-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP2952IN-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 250MA 14DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4099 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.8V @ 250mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.23V (3.3V)
Voltage - lähtö (Max) 29V Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package 14-DIP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm) PSRR -
lähtö Tyyppi Adjustable (Fixed) Output Configuration Positive
Muut nimet *LP2952IN-3.3
*LP2952IN-3.3/NOPB
LP2952IN-3.3
LP2952IN-3.3-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.23 V ~ 29 V 250mA 14-DIP Nykyinen - Supply (Max) 33mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 170µA Nykyinen - Tuotos 250mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP2952
Liittyvät tuotteet
LP2953AIM-3.3
LP2953AIM-3.3
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC
Varastossa: 4141 pcs
ladata:
RFQ
LP2952IN
LP2952IN
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 250MA 14DIP