LP2988IM-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP2988IM-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
LP2988IM-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP2988IM-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5512 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.35V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP2988IM-3.3
*LP2988IM-3.3/NOPB
LP2988IM-3.3
LP2988IM-3.3-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-SOIC Nykyinen - Supply (Max) 3.7mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 200mA