LP2988IMM-2.8/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP2988IMM-2.8/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 200MA 8VSSOP
lomakkeissa:
  • Viesti
LP2988IMM-2.8/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP2988IMM-2.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 200MA 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2772 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.35V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package 8-VSSOP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP2988IMM-2.8/NOPB
LP2988IMM-2.8/NOPBCT
LP2988IMM28NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 200mA 8-VSSOP Nykyinen - Supply (Max) 3.7mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 200mA