LP2988IMM-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP2988IMM-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LP2988IMM-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP2988IMM-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35065 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.35V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package 8-VSSOP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP2988IMM-3.3/NOPB
LP2988IMM-3.3/NOPBCT
LP2988IMM33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-VSSOP Nykyinen - Supply (Max) 3.7mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 200mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP2988
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP2988IMM-5.7
LP2988IMM-5.7
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 5.7V 200MA 8VSSOP
Varastossa: 6507 pcs
ladata:
RFQ
LP2988IMM-3.3
LP2988IMM-3.3
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP