LP2989ILDX-3.3
Tuote-esittely
Osa numero: LP2989ILDX-3.3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8WSON
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LP2989ILDX-3.3: n tekniset tiedot
Osa numero LP2989ILDX-3.3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5146 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.65V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package 8-WSON (4x4) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-WSON (4x4)
Nykyinen - Supply (Max) 9mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 175µA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot Enable